Estetycznie wykonane torby reklamowe z nadrukiem

Wizerunek firmy to już nie tylko atrakcyjne logo oraz starannie zaprojektowana strona internetowa. Chcąc pozyskiwać coraz to nowych klientów i zwiększać zyski, warto inwestować
w nowoczesne narzędzia promocyjne, którymi mogą być estetycznie wykonane torby reklamowe z nadrukiem. Przykuwająca wzrok reklamówka z nadrukiem pomaga kreować wizerunek przedsiębiorstwa.

Oferujemy wysokiej jakości torby reklamowe, które są dostępne w różnych rozmiarach oraz kolorach. W naszym asortymencie znajdują się reklamówki papierowe, foliowe, a także bawełniane torby z nadrukiem, które za sprawą odpowiednio dobranych elementów graficznych, będą godnie reprezentować każdą firmę.

Reklama na torbie – efektywna promocja firmy

Reklamówki z nadrukiem stają się coraz bardziej popularne. Produkty te doskonale sprawdzą się do pakowania materiałów firmowych, ale każdą torbę reklamową można również wykorzystać jako estetyczne opakowanie na upominki, które chcemy wręczyć kontrahentowi.

Projekt – reklama – sukces

Choć może się wydawać, że reklamówki z nadrukiem to drobiazg, na który mało klientów zwróci uwagę, odpowiednio zaprojektowane i wykonane torby reklamowe trafiają do domów i mieszkań kupujących, a później są często wykorzystywane w innych celach – a widoczne na nadruku nazwa firmy i logo podróżuje dalej. Torby z nadrukiem to tani i niewielki gadżet, o który warto się zatroszczyć.

Przyjrzyj się, jakie torby reklamowe z nadrukiem wykonaliśmy do tej pory. Wszystkie informacje dotyczące rozmiarów i cen reklamówek znajdują się na podstronach. W celu zdobycia bardziej szczegółowych informacji, odwiedź naszą siedzibę znajdującą się przy ulicy Lipowej 5 w Bydgoszczy.

Torby reklamowe z nadrukiem to elementy, które pomagają wykreować wizerunek każdej, zarówno mniejszej, jak i większej firmy. Warto jednak zatroszczyć się, by tego typu reklamówki były spójne z linią graficzną przedsiębiorstwa.

torby ekologiczne
torby foliowe
torby papierowe

CZAS REALIZACJI

Czas realizacji – 3-14 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia i wpłaty na konto.
Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

KOSZT WYSYŁKI

Koszt wysyłki UPS:
– 28 zł – za przesyłkę pobraniową do 30 kg
– 0 zł – za przesyłkę przy przedpłacie 100% wartości zamówienia (pokrywamy koszty wysyłki)

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

Po zakupie prosimy o przesłanie:
– loga – wersja wektorowa, zamienione na krzywe, najlepiej CorelDraw do v.X5
– tekstu, kolorystyki którą ma być użyta lub ewentualnie gotowego projektu.
Proste projekty nadruków na torby reklamowe wykonujemy gratis.
Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 513-123-333, 505-005-101
lub e-mail: biuro@artpress.eu