fbpx
 

 

Ekologiczne torby bawełniane i płócienne z nadrukiem i bez nadruku

 

Ekologiczne torby cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów, gdyż są przyjazne środowisku i pozwalają dbać o otaczającą nas przyrodę. Są to przede wszystkim torby bawełniane i płócienne wielokrotnego użytku, które są wytwarzane z naturalnych włókien. Po okresie użytkowania większość ekologicznych toreb rozkłada się bardzo szybko, nie pozostawiając po sobie praktycznie żadnych śladów. Niektóre modele ekologicznych toreb płóciennych oraz bawełnianych są produkowane z niewielką domieszką sztucznych włókien, które przedłużają okres użytkowania.

 

Tego rodzaju torby to odejście od tradycyjnego i drogiego recyclingu, który jest uciążliwy dla środowiska. Torby materiałowe są o wiele bardziej wytrzymałe od tradycyjnych foliowych i doskonale sprawdzają się pod kontem codziennego użytkowania np. podczas zakupów. Jest to również doskonała reklama jeśli jest mowa o nadruku firmowym. W tym przypadku polecamy sitodruk, który jest najbardziej trwałym rozwiązaniem.

 

Dobierzemy dla Państwa odpowiedni projekt graficzny lub mogą Państwo zasugerować nam swój pomysł a my przedstawimy wam spersonalizowany projekt. Pomożemy również w wyborze rodzaju traniny oraz dobierzemy odpowiedni kolor torby bawełnianej, tak aby nadruk był najbardziej widoczny.

 

Płótno to materiał wytrzymały. Przenosząc zakupy czy też inną zawartość nie musisz przejmować się, że torba pęknie czy też ulegnie rozciągnięciu. Dlatego właśnie torbom foliowym i papierowym mówimy stop. Materiał jest o wiele bardziej przyjemny w dotyku i nie rani dłoni tak jak rozciągająca się folia pod dużym ciężarem. Torby ekologiczne to trend w dzisiejszych czasach, szczególnie jeśli weźniemy pod uwagę ochronę środowiska. Firma wykorzystująca reklamę na takich torbach stwarza pozytywny wizerunek, gdyż dbałość o środowisko w dzisiejszych czasach jest priorytetem.

 

 

 

bawełniane naturalne

bawełniane kolorowe

canvas naturalne
(od 200 gr)

canvas kolorowe
220 gr

workoplecaki

 

Torby ekologiczne z nadrukiem – nowoczesna forma promocji

 

Poza zwykłymi torbami ekologicznymi, płóciennymi i bawełnianymi, proponujemy również torby z nadrukiem, które mogą stanowić nowatorską formę promocji dla sklepów oraz firm.

 

Ekologiczne torby z nadrukiem wykonujemy przy zastosowaniu metody sitodruku, dzięki której mamy możliwość trwałego i wytrzymałego nadruku i oznakowania torebek.

 

Bawełniane i płócienne torby z nadrukiem świetnie sprawdzą się jako produkty zakupowe, reklamowe oraz promocyjne. Starannie wykonane – będą ważnym elementem budowania marki firmy.

 

Własny projekt torby– gwarancja satysfakcji

Torby ekologiczne czy bawełniane to produkt, który idealnie nadaje się do tego, by dostosować go do własnych potrzeb, nanosząc na nich nadruk. Torby płócienne z nadrukiem są opcją dla osób, które chcą zapisać się w pamięci swoich klientów jako zaufana marka z wyrazistym wizerunkiem. W ofercie naszego sklepu znajdują się torby z bawełny w różnych kolorach, z długimi i krótkimi uszami, dzięki czemu stanowią idealną ofertę dla każdego.

 

Sprawdź, które torby pasują do twojego nadruku – tradycyjne z płótna czy kolorowe.

 

Serdecznie zapraszamy do siedziby firmy Art-press przy ulicy Lipowej 5 w Bydgoszczy.

 

Czas realizacji

Czas realizacji – 3-14 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia i wpłaty na konto.

Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

 

Koszt wysyłki DPD

– 28,- za przesyłkę pobraniową do 30 kg
– 0,- za przesyłkę przy przedpłacie 100% wartości zamówienia (pokrywamy koszty wysyłki)

 

Jak złożyć zamówienie

Prosimy o przesłanie:
– loga – wersja wektorowa, zamienione na krzywe, najlepiej CorelDraw do v.X3
– tekstu, kolorystyki którą ma być użyta lub ewentualnie gotowego projektu.
Proste projekty nadruków na torby bawełniane reklamowe wykonujemy gratis.
Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.eu