PRZYJAZNE ŚRODOWISKU TORBY EKOLOGICZNE

Ekologiczne torby cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów, gdyż są przyjazne środowisku i pozwalają dbać o otaczającą nas przyrodę. Są to przede wszystkim torby bawełniane i płócienne wielokrotnego użytku, które są wytwarzane z naturalnych włókien. Po okresie użytkowania większość ekologicznych toreb rozkłada się bardzo szybko, nie pozostawiając po sobie praktycznie żadnych śladów. Niektóre modele ekologicznych toreb płóciennych oraz bawełnianych są produkowane z niewielką domieszką sztucznych włókien, które przedłużają okres użytkowania.

TORBY EKOLOGICZNE Z NADRUKIEM

Poza zwykłymi torbami ekologicznymi, płóciennymi i bawełnianymi, proponujemy również torby z nadrukiem, które mogą stanowić nowatorską formę promocji dla sklepów oraz firm.
Ekologiczne torby z nadrukiem wykonujemy przy zastosowaniu metody sitodruku oraz druku cyfrowego DTG dzięki której mamy możliwość trwałego i wytrzymałego nadruku i oznakowania toreb.

Bawełniane i płócienne torby z nadrukiem świetnie sprawdzą się jako produkty zakupowe, reklamowe oraz promocyjne. Starannie wykonane – będą ważnym elementem budowania marki firmy.

WŁASNY PROJEKT

Torby ekologiczne czy bawełniane to produkt, który idealnie nadaje się do tego, by dostosować go do własnych potrzeb, nanosząc na nich nadruk. Torby płócienne z nadrukiem są opcją dla osób, które chcą zapisać się w pamięci swoich klientów jako zaufana marka z wyrazistym wizerunkiem. W ofercie naszego sklepu znajdują się torby z bawełny w różnych kolorach, z długimi i krótkimi uszami, dzięki czemu stanowią idealną ofertę dla każdego.

Sprawdź, które torby pasują do twojego nadruku – tradycyjne z płótna czy kolorowe.

Serdecznie zapraszamy do siedziby firmy Art-press przy ulicy Lipowej 5 w Bydgoszczy.

torba bawelniana 160torba bawelniana 160torba bawelniana 160 malatorba bawelniana 200torba bawelniana 200torba bawelniana 200torba bawelniana 200torba bawelniana 280torba bawelniana 380torba bawelniana 380torba bawelniana bialatorba bawelniana czarnatorba bawelniana czerwonatorba bawelniana zielonatorba bawelniana zielonatorba bawelniana zoltatorba bawelniana pomaranczowatorba bawelniana niebieskatorba bawelniana szaratorba bawelniana fioletowatorba bawelniana błękitnatorba bawelniana granatowa

CZAS REALIZACJI

Czas realizacji – 3-14 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia i wpłaty na konto.
Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

KOSZT WYSYŁKI UPS

– 28,- za przesyłkę pobraniową do 30 kg
– 0,- za przesyłkę przy przedpłacie 100% wartości zamówienia (pokrywamy koszty wysyłki)

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

Prosimy o przesłanie:
– loga – wersja wektorowa, zamienione na krzywe, najlepiej CorelDraw do v.X3
– tekstu, kolorystyki którą ma być użyta lub ewentualnie gotowego projektu.
Proste projekty nadruków na torby bawełniane reklamowe wykonujemy gratis.
Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel.  505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.eu