fbpx
 

 

Potykacze reklamowe, roll-upy

Potykacze i roll-upy wykorzystuje się do wystawiania na chodnikach, przy sklepach i punktach usługowych. Sprawdzają się jako dopełnienie tablic i kasetonów reklamowych. Potykacze i roll-upy są odporne na zmienne warunki atmosferyczne (słońce, deszcz).

Potykacz reklamowy jest zbudowany z specjalnego tworzywa sztucznego – pcv spienionego, twardego lub płyty HIPS. Jest wygodny w użytkowaniu, lekki i stabilny.

Najczęściej proponujemy standardowe potykacze reklamowe z tworzywa HIPS (bardziej odpornego na czynniki zewnętrzne od PCV) o wymiarach 58 cm x 100 cm. Standardowy wymiar rollupu to 85cm x 200cm (po rozłożeniu)
Koszt wykonania grafiki zależy od projektu.

Grafikę można wykonać poprzez naniesienie barwnych wydruków solventowych lub stosując folię samoprzylepną np. ORACAL. Roll-up to ekonomiczny, elegancki i wygodny system wystawienniczy. System roll-up jest wykonany z wysokiej jakości aluminium, a jego kaseta znakomicie zabezpiecza nośnik reklamy przed uszkodzeniami w trakcie transportu. Dołączona do zestawu torba transportowa mieści system wraz ze stelażem, dzięki czemu roll-up nie sprawia problemów w transporcie.

 

 

 

Czas realizacji

Czas realizacji – 1-3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.
Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

 

Jak złożyć zamówienie

Do wykonania projektu prosimy o przesłanie:
– logotypu – wersja wektorowa, zamienione na krzywe, najlepiej CorelDraw do v.X5
– tekstu, kolorystyki którą ma być użyta lub ewentualnie gotowego projektu.
Proste projekty potykaczy i rollupów reklamowych wykonujemy gratis.
Dane do przelewu znajdują się podstronie kontakt
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt telefoniczny: 505-005-101
lub e-mail: biuro@artpress.eu