fbpx

 

Papier firmowy

Papier firmowy jest praktyczną formą reklamy firmy i zarazem prezentuje jej wizerunek. Jest niezastąpiony w kontaktach z klientami. To jeden z najczęściej wykorzystywanych elementów identyfikacji firmy. Standardowy wymiar papierów firmowych: 210mm x 297mm (A-4), 80 g. Możliwość zastosowania papieru wyższej jakości np. 100g., 120 g. lub innego np. ze znakiem wodnym.

[Not a valid template]

 

Drukujemy nakłady od 1000 szt.
Dowolna ilość kolorów z pełnej palety CMYK pozwala na dowolne opracowanie graficzne – znaki graficzne, zdjęcia, teksty w dowolnych kolorach.

 

TERMINY:

 

* projekt 1-3 dni roboczych – koszt projektu ustalany jest indywidualnie
* druk do 7dni roboczych.
Prosimy o przesłanie do nas swoich sugestii, logo, tekstów, zdjęć … Do trzech dni roboczych przedstawimy wstępny projekt. Jeśli będzie wymagał modyfikacji to poprawki będą nanoszone aż do uzyskania pełnej satysfakcji. Jeśli macie Państwo gotowy projekt ulotki prosimy o przesłanie go w formatach: CDR, AI, PDF, TIFF, PSD, EPS, JPG, BMP. Mapy bitowe zapisane w rozdzielczości 300 dpi w przestrzeni barwnej CMYK. Pliki do 10 Mb można wysyłać na maila, powyżej 10 MB na serwer FTP – dane do serwera w zakładce kontakt.
Jeśli macie Państwo pytania i wątpliwości prosimy o kontakt: tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.eu