fbpx
 

 

Nadruki na koszulkach

Jesteśmy w stanie zrealizować prawie każde zamówienie na koszulki z nadrukiem. Wydrukujemy zarówno pojedynczą sztukę, niewielką serię, jak też duży nakład koszulek w stosunkowo krótkim czasie i przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. W zależności od projektu drukujemy na koszulkach różnymi metodami.

Koszulkę z własnym nadrukiem można wykorzystać jako upominki reklamowe dla stałych klientów, dodatek do imprez firmowych, jak również jako stały element ubioru każdego pracownika. Własny nadruk pozwala nadać odzieży indywidualny charakter. Często koszulki reklamowe i promocyjne są rozdawane stałym lub potencjalnym klientom jako firmowy gadżet reklamowy np. podczas targów branżowych. Dzięki współczesnym możliwościom technologicznym, jesteśmy w stanie wykonać dowolną koszulkę z logo firmy na indywidualne zamówienie w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Lipowej 5 w Bydgoszczy.

 

 

 

 

Metody nadruku na koszulkach

 

Sitodruk

Duże nakłady wydrukujemy metodą sitodruku, który charakteryzuje się wyjątkowo wysoką trwałością. Ma też pewne ograniczenia. Możemy wydrukować do 4 kolorów na każdej stronie koszulki. Sitodrukiem nie możemy też wydrukować zdjęć i przejść tonalnych. Do bezpośredniego druku na koszulkach wykorzystujemy głównie sitodrukowe farby wodne. Nadruki takimi farbami na odzieży gwarantują najwyższą trwałość nadruku i koszulki podczas ich używania i prania. Drukujemy także na innych materiałach i tkaninach naturalnych lub syntetycznych.

Koszt nadruku zależy od nakładu, ilości użytych w projekcie kolorów, wielkości nadruku i kilku innych czynników więc każdą pracę wyceniamy indywidualnie.
 

DTG

Ciekawą metodą nadruku jest nadruk cyfrowy DTG. Tutaj możemy sobie pozwolić na wydruk dowolnej grafiki z nieograniczoną ilością kolorów a nawet wydruk zdjęcia. Ta metoda ogranicza się jednak tylko do jasnych koszulek bawełnianych (najlepiej białych).

Orientacyjny koszt wydrukowania 1 sztuki to 40,- netto (bardzo dobrej jakości koszulka + nadruk). Przy większych nakładach cena jest zdecydowanie niższa.
 

Folia flex i flock

Nadruk flex i flock proponujemy najczęściej przy pojedynczych egzemplarzach lub niewielkich seriach koszulek z nadrukiem

Bardzo dobre efekty uzyskuje się przy druku ciemnych koszulek z jasnym nadrukiem – np. czarna koszulka z białymi napisami.

Zaletą tej metody jest możliwość nadruku kolorami metalicznymi np. złotym czy srebrnym.
 

Termotransfer

Ta metoda nadruku najlepiej sprawdza się przy pojedynczych egzemplarzach lub niewielkich seriach. Termotrasfer najczęściej stosujemy w przypadkach kiedy mamy do wydrukowania skomplikowaną i dokładną grafikę o dużej ilości kolorów.
 

Czas realizacji

Pojedyncze egzemplarze koszulek wykonujemy najpóźniej na następny dzień roboczy, ale bywa też że wydrukujemy koszulkę na poczekaniu.
Czas realizacji większej serii 2-7 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia i wpłaty na konto.
Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

 

Koszt wysyłki DPD

Pojedyncza paczka może mieć wagę do 30 kg

– 28,- za przesyłkę pobraniową
– 15,- za przesyłkę po dokonaniu przedpłaty

 

Jak złożyć zamówienie

Po zakupie prosimy o przesłanie:
– logotypu lub innej grafiki na koszulki – wersja wektorowa, czcionki zamienione na krzywe, najlepiej CorelDraw do v.X5
– tekstu, kolorystyki którą ma być użyta lub ewentualnie gotowego projektu.
Proste projekty nadruków na koszulkach wykonujemy gratis.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.eu