Długopisy reklamowe z grawerem

Popularność długopisów reklamowych sprawia, że klienci oczekują, aby nanoszone na nie treści charakteryzowały się trwałością i estetyką. Najczęściej spotyka się długopisy z nadrukiem. Jednakże nadruk jest tyleż prostą, co i zawodną metodą utrwalania informacji reklamowych. Stąd też oferujemy Państwu długopisy reklamowe z trwałym grawerem. Zadbaj o swojego klienta, wręczając mu niezwykle elegancki i atrakcyjny upominek – promocyjny długopis z nadrukiem lub grawerem własnego logo!

Metal i kolor

Zaletą naszej oferty jest także materiał, z jakiego wykonane są długopisy reklamowe, czyli metal. Grawer na metalu jest nie tylko trwały, lecz również odznacza się wyjątkową elegancją. Pod tym względem produkty z nadrukiem nie mogą konkurować z tymi, które oferuje Art Press. Dodajmy, że nasze metalowe długopisy z grawerem oferowane są w kilku wariantach kolorystycznych.

Niewielka elegancja – duża reklama

Choć długopisy reklamowe oferują najwyżej około 6 x 65 mm miejsca na grawer, ich moc jest bardzo duża. Długopisy z nadrukiem to najczęściej rozdawany w czasie spotkań, targów i szkoleń gadżet promocyjny. Można go schować do kieszeni lub wrzucić do torby – i zawsze się przyda. Długopisy reklamowe z nadrukiem lub grawerem to także gadżet tani, który jest nieodłączną częścią materiałów promocyjnych każdej firmy – nie ważne, czy mówimy o przedsiębiorstwie małym czy dużym. Zapoznaj się z naszą propozycją i stwórz swój projekt.

Aby zapoznać się z pełną ofertą naszej firmy, zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Lipowej 5 w Bydgoszczy.

OPIS ZDOBIENIA

Eleganckie długopisy z grawerem – zdobienie wykonane znakowarką laserową. Bardzo trwałe, nie ściera się, odporne na zdrapywanie. Kolor graweru na metalowym długopisie reklamowym to biały-jasno szary. Należy pamiętać o zasadzie – im ciemniejszy długopis, tym większy kontrast.
Pole do wykorzystania – maksymalna wielkość graweru na długopisach to ok. 6 mm X 65 mm. Taka powierzchnia wystarcza na czytelny tekst w dwóch liniach. Możliwy jest również tekst w 3 liniach, jednak z użyciem prostej czcionki.
Za dodatkową opłatą możliwy grawer dwustronny lub personalizacja.
Wykonujemy również plastikowe długopisy z grawerem lub długopisy z nadrukiem tamponowym.
CZAS REALIZACJI
Czas realizacji długopisów reklamowych – 1-4 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia i wpłaty na konto.
Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

KOSZT WYSYŁKI UPS

– 28,- za przesyłkę za pobraniem
– 22,- za przesyłkę zwykłą przy przedpłacie 100% wartości zamówienia
Przy zamówieniach od 500 szt. wysyłka gratis !

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

Prosimy o podanie modelu, koloru oraz przesłanie danych do grawerowania na długopisach (logotypy, treść napisów)
Logotypy w wersji wektorowej, zamienione na krzywe, najlepiej CorelDraw do v.X5
– teksty, dedykacje – prosimy wpisywać w treści maila lub przesłać na e-mail w pliku tekstowym.
Dane do przelewu na podstronie kontakt.
W razie pytań proszę o kontakt mailowy: biuro@artpress.eu

lub telefoniczny: 513-123-333, 505-005-101