fbpx
 

 

Torby bawełniane ecru z grubej bawełny

 

Canvas naturalna 200 gr
38×42 /00

Canvas naturalna 200 gr
38×42+10+10 / 01

Canvas naturalna 200 gr
42×38+10+10 / 02

Canvas naturalna 200 gr

42×45 / 03

Canvas naturalna 280 gr
42×38 / 04

Canvas naturalna 380 gr
42×38 / 05

Canvas naturalna 380 gr
38×42 / 06

 

Wybór toreb bawełnianych

Ekologiczne torby bawełniane z nadrukiem są świetną alternatywą dla reklamówek foliowych. Przyczyn jest tutaj kilka. Torby wielokrotnego użytku mogą służyć nam o wiele dłużej niż zwykła reklamówka. Poza tym taka wygodna torba posiada naturalne włókna, które bardzo szybko się rozkładają.
To nie wszystkie atuty takich produktów. Torby bawełniane z nadrukiem są niezmiernie trwałe i tak naprawdę możemy ich używać nawet przez wiele lat. Są też bardziej praktyczne niż foliowe reklamówki. Poza aspektem praktycznym, istotny jest również aspekt estetyczny. Takie torby materiałowe są zdecydowanie ładniejsze i mogą być nawet świetnym dodatkiem do naszego stroju. Pasują właściwie do każdego stylu ubierania. Z pewnością wyglądają bardziej elegancko niż plastikowa torba.
Prawdziwe ekologiczne torby pokazują, że dbamy o nasze środowisko, a także zależy nam na przyszłości naszych dzieci. Dlatego warto wybierać tego typu produkty. Na rynku spotkamy różnego rodzaju torby. Są to między innymi torby bawełniane, torby lniane czy torby z rozmaitymi nadrukami. Te ostatnie popularne są w szczególności wśród firm i przedsiębiorstw, które traktują je jako gadżety reklamowe, promując tym samym swoją markę.
Nasza firma zajmuje się wykonywaniem takich ekologicznych toreb bawełnianych. W ofercie mamy zarówno torby bawełniane bez nadruku, jak i z nadrukiem. Możemy stworzyć dowolny projekt, dzięki czemu każda firma ma szansę mieć spersonalizowane torby materiałowe. Wykonujemy nadruki w pełnym kolorze, a nasze materiały również są w rozmaitych barwach. Jeśli chcą więc Państwo zadbać o promocję firmy, to zapraszamy do współpracy. Z chęcią wspomożemy Państwa naszym doświadczeniem oraz profesjonalizmem podczas wykonywania zleceń.